FORGOT YOUR DETAILS?

FESTIWAL PIWA REGIONALNEGO

W HOTELU ORIZA

Festiwal Piwa Regionalnego

23 marzec 2018 - piątek, godz. 19.00

Najlepsze regionalne piwa dla Pań i Panów, wspaniałe menu „pod kufel” oraz klimatyczny koncert utworów czeskiego kompozytora, pieśniarza i poety Jaromira Nohavicy w wykonaniu przesympatycznego duetu Jarząbek&Jurkiewicz.

Serdecznie zapraszamy naszych dorosłych Gości na wieczór jakiego jeszcze nie było! Piwa regionalnych browarów o świetnej reputacji: Browar Bochnia, Grybów, Dukla, Tarnów, Szczyrzyc. Nie zabraknie też piwa prosto z Czech (wszakże ten kraj z piwem najbardziej się kojarzy...).

Asortymentem zaskoczymy nawet te Panie, które w chmielu nie gustują – taka Mała Czarna, Wiśnie ze Szczyrzyca czy Trzcinowy Pilsweiser może stać się konkurencją dla niejednego drinka.

Przy koncercie utworów Nohavicy oraz pysznym menu, będzie można zamówić piwa, które warzone są tradycyjnymi metodami, według starych i sprawdzonych receptur oraz spędzić miły wieczór w gronie swoich znajomych.

Wstęp jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona i konieczna jest wcześniejsza rezerwacja (stoliki rezerwujemy dla takiej ilości osób, z jaką Państwo się wybiorą, dzięki czemu wieczór spędzacie w swoim gronie).

I jeszcze dwie dobre wiadomość: będzie możliwość zakupu piw butelkowych na wynos (nie wszystkie da się przetestować za jednym razem), a tym, którzy nie lubią wracać nocami proponujemy nocleg w baaaaardzo preferencyjnej cenie (50 zł/os. w pokoju dwu lub trzyosobowym ze śniadaniem).

Starostów weselnych, którzy planują uatrakcyjnić przyjęcie weselne beczką z browaru, zapraszamy do zapoznania się z piwami, które oferują współpracujące z nami browary.

Impreza przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Rezerwacja stolików pod nr 889 943 087 lub 12 251 50 06

DO FESTIWALU POZOSTAŁO TYLKO :

    dayhoursminsec0
  • 0
  • 0
  • 0
TOP