FORGOT YOUR DETAILS?

ŚNIADANIE W RESTAURACJI ORIZA

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Nie powinniśmy o nim zapominać, gdyż daje siłę, energię na cały poranek i południe. Wiadome jest, że osoby, które jedzą śniadanie przed pracą, podróżą czy szkołą mają więcej chęci do działania, ich pamięć jest lepsza i dłużej potrafią się skoncentrować.

Śniadanie pierwsze czy drugie wpływa na zdolność uczenia się, na koncentrację (szczególnie ważną dla kierowców), zapamiętywanie, siłę fizyczną, dobre samopoczucie, rozwój intelektualny.

Metabolizm podkręcony wcześnie rano dzięki obfitemu śniadaniu utrzymuje się na wysokich obrotach przez cały dzień sprawiając, że spalasz więcej kalorii, masz więcej energii i obce są ci senność i znużenie.

Osoby, które spożywają śniadania regularnie nie odczuwają także nagłych napadów głodu w ciągu dnia, co sprawia, że ich ogólny bilans energetyczny jest niższy niż u porannych niejadków. Jeśli zatem się odchudzasz i zależy ci na utrzymaniu dyscypliny w spożywaniu posiłków to zjedzenie porządnego śniadania będzie doskonałym startem dnia.

Solidne śniadanie to podstawa odchudzania i tajemnica szybkiego tempa metabolizmu. Nie zapominaj o nim!

W naszej Restauracji wiemy jak ważne jest śniadanie, dlatego w karcie menu mamy aż 7 propozycji pysznych śniadań dla Gości, którzy nie nocują w hotelu! Zapraszamy od 10.00 – 12.00 !

TOP